تبلیغات
دامپیوتر با گرایش پشم ابزار - بازی battlefield 1
دامپیوتر با گرایش پشم ابزار
خاطرات و تجربیات یک آی تی من !
به نام حق

سلام و درود بر همه ی گیم خواران عزیز  البته من یک گیم خوار نیستم ( متاسفانه ) اما خب، اونها رو دوست دارم  
قبل از هرچیز این توضیح را بدم خدمتتون که، مطالب زیر از ویکی پدیا و سایر سایتها ترجمه و در بخشهایی از اون هم تجربه ی شخصی لحاظ شده !
اعتراف: زبان بنده در سطح معمولی هست، پس امکان بروز خطا و اشتباه در ترجمه، صفر نیست !

معرفی اولیه بازی با سازنده
بازی battlefield-1 ، یک بازی FPS  ( اول شخص تیر انداز یا تیر اندازی اول شخص ) و محصول کمپانیEA DICE ( از زیر مجموعه های کمپانی  Electronic Arts ) هست که در اکتبر 2016 برای ویندوز  و کنسولهای PS4 و XBOX One ارائه شده است. 
این بازی، پانزدهمین ( و تا این لحظه آخرین ) قسمت از سری بازی های Battlefield هست که ارائه شده و نظر مثبت منتقدان را در پی داشته است.

محیط ، فضا و نوع بازی
محیط بازی به جنگ جهانی اول پرداخته و شما در قالب شخصیت های مختلف، در طول بازی در مسیر داستان های تاریخی مختلف قرار گرفته و مراحل را طی خواهید کرد.
در طول بازی میتوانید از تکنلوژی های جنگی موجود جنگ جهانی اول استفاده کنید. ( نظیر اسلحه های وقت، تفنگ های نیمه خودکار و خودکار و گلنگدنی ( با دوربین و بی دوربین )، شعله افکن ( خدایی تو جنگ جهای اول از اینا بوده !؟ ) توپ های ضد تانک، گازهای سمی ( !؟ )، انواع نارنجک های ضد نفر و ضد خودرو، مین و ....)
نبردهای تن به تن ( یا به عبارت دیگر، قتل های خاموش با استفاده از سلاح های سرد و بیصدا ) نیز مورد بازبینی کمپانی سازنده قرار گرفته و در طی این نبردها نیز میتوانید از سلاح های سرد مانند گرز، شمشیر، چاقو، سرنیزه، بیل و ... استفاده نمایید. تمام اسلحه های فوق در سه گروه سبک، متوسط و سنگین قرار گرفته اند که شخصیت داستان می تواند از هر کدام از آنها، دو نوع را حمل کند ( برای مثال، دو نوع اسلحه، دو نوع سلاح سرد، دو نوع نارنجک یا مین و بمب ).
همچنین بازیکن ( یا بازیگر ! ) در طول بازی به فراخور مرحله یا تیم، می تواند کنترل انواع وسایل نقلیه را نیز در دست بگیرد و یا به نوعی با کمک آنها، مراحل را طی نماید ( نظیر تانکهای سبک و سنگین، خودروهای زرهی، کشتی، هواپیما و ... )


ادامه دارد ......
طبقه بندی: بازی ( آموزش مراحل، اخبار و بررسی )، 
ارسال در تاریخ جمعه 7 اردیبهشت 1397 توسط وصالـ پارسیــ

قالب وبلاگ