تبلیغات
دامپیوتر با گرایش پشم ابزار - آموزش پروژه محور سی شارپ ( مدیریت آموزشگاه )
دامپیوتر با گرایش پشم ابزار
خاطرات و تجربیات یک آی تی من !
یکی از بهترین روشهای یادگیری در تمامی زمینه ها، آموزش پروژه محور هست، اما مهمترین پیشنیاز برای آمووزش پروژه محور، داشتن دانش پایه از اون موضوع هست.
در مورد برنامه نویسی هم این مورد بشدت صدق میکند و با توجه به روش های مختلف برای امور بکسان،  اگر بدون دانش قبلی به سراغ آموزش های پروژه محور بروید، ممکن است اولا با چندگانگی مواجه بشوید و ثانیاً بدون درک مطالب، تنها به تایپ یک سری حروف بپردازید !


زبان سی شارپ یکی از آسانترین و محبوبترین زبان ها در میان برنامه نویسان ( مخصوصا در ایران ) می باشد ( از نظر من ! ) که یادگیری آن را به کسانی که در حال فراگیری زبان های دات نت می باشند را به شدت توصیه می کنم.
در همین راستا، آموزشهای فراوان ( و بعضاً کم کیفیت ) زیادی در سطح اینترنت وجود دارد که بعضاً ممکن است فراگیران را با گمراهی مواجه کنند ! ( به همین دلیل داشتن دانش ابتدایی و حداقل تسلط به زبان برنامه نویسی پیش از دیدن آموزش های چروژه محور لازم می باشد ).
آموزش زیر از معدود آموزش های ( تقریباً ) کامل و رایگان در سطح نت می باشد که به زبان شیرین پارسی جهت دانلود در وبسایت لرن فایلز قرار داده شده است و می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید.


مشخصات آموزش

  • حجم دوره

    ۲ گیگابایت و ۳۸۰ مگابایت

  • مدت آموزش

    ۲۰ ساعت ۲۵ دقیقه

  • تعداد ویدئو

    ۴۴ ویدئوی آموزشی

در این آموزش، مهندس حیدری به ساخت یک برنامه ی مدیریت آموزشگاه با استفاده از سی شارپ، بانک اطلاعاتی SQL و سایر موارد پرداخته است.

پ.ن: من نه از آشنایان مدرس فوق هستم و نه ذینفع در آموزش فوق، و تنها جهت کاهش گمراهی جویندگان فایل های آموزشی اقدام به معرفی این آموزش و سایر آموزش های مفید در سطح اینترنت کرده ام، شما می توانید با استفاده از این لینک ، از سایر آموزشهای مفید مطلع گردید.برچسب ها: آموزش پروژه محور، آموزش سی شارپ، پیشنهاد آموزش برنامه نویسی،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 شهریور 1397 توسط وصالـ پارسیــ

قالب وبلاگ